Sportovní klub moderní gymnastiky Dobruška

Podzimní sezóna - shrnutí

Blíží se doba adventu a konce roku 2019 a tak je načase ohlédnout se za podzimní sezónou a připomenout akce, kterých jsme se účastnily.

  • závod - Krakonošův poháru ve Vysokém nad Jizerou  - 4.závod ligy
  • závod - Podzimního poháru v Chrudimi  - 5. závod ligy
  • Vyhlášení výsledků Východočeské ligy v moderní gymnastice v Chrudimi:

      V Základním programu byly hodnoceny: Terka F. a Šárka (5.,13.místo), Terka K. a Nicol (2., 5. místo)

      V Kombinovaném programu byly hodnoceny:

      Míša 3.místo, Majda 2.místo, Eliška Š. 4 místo, Kristýna 5. místo, Eliška P. 4. místo, Míša 5. místo, Terka 6. místo, Veronika 3. místo, Anita 4. místo

  • závod - O pohár královny Elišky v Hradci Králové - závodu se zúčastnily starší děvčata z Kombinovaného programu

 

  • Máme nově vyškolené rozhodčí! Veronika, Sabina a Anita mají za sebou úspěšně zvládnuté víkendové školení, teoretické a praktické zkoušky a staly se tak rozhodčími III. třídy, které mohou rozhodovat závody Základního a Kombinovaného programu. Jsme rády, že posílí náš malý tým rozhodčích a budou nám velkou posilou! :-)

A co nás čeká nyní?

Tréninky, ve kterých budeme dále rozvíjet pohybové dovednosti a schopnosti našich sportovkyň.

Budeme mít více času na rozvoj techniky cvičení bez náčiní a s náčiním.

Příprava choreografií a nácvik nových sestav na jarní sezónu.

Mikulášská besídka v Mini přípravce a Přípravce.

Vánoční besídky ostatních skupin.

 

 

 

 

Dobrušský pohár

Ve sváteční den 28.9. náš oddíl uspořádal podzimní závod Východočeské ligy.

Závod jsme uspořádali v sokolovně a pozvání k nám do Dobrušky přijaly oddíly, které jsou registrovány v oblasti Východočeské - TJ Slavia Hradec Králové, SK MG AJUR Hradec Králové, TJ Sokol Chrudim, TJ Vysoké nad Jizerou.

Výsledky Kombinovaného programu:

  I. kat. 2.místo Míša Malenovská

II. kat.  6.místo Adélka Tláskalová

III.kat. 2.místo Lucka Smažíková

           3. místo Majda Petrová

           4. místo Eliška Šimonová

           6. místo Kristýna Sýkorová

IV. kat. 3. místo Eliška Piskorová

           5. místo Míša Faitová

           6. místo Terka Sýkorová

 

Ženy:  1. místo Veronika Faitová

          4. místo Anita Melišová

 

Výsledky Základního programu:

0.B kat. 12.místo Herzánová Alice

I. kat.   11.místo Lockerová Anička

            17.místo Tláskalová Markéta

            18.místo Remešová Barbora

            21.místo Odlová Lucka

II.kat.     5. místo Ficencová Tereeza

            14.místo Besedová Šárka

III.kat.    1.místo Krahulcová Tereza

IV.kat.     4.místo Kujalová Nicol

 

 

 

 

 

 

 

Informační schůzky s rodiči - září

Schůzky s rodiči ve sborovně ZŠ Pulická Dobruška

čtvrtek 5.9.2019 od 16:00 přípravka, 3.skupina (trenérky Jana, Anita, Sabina)

čtvrtek 5.9.2019 od 17:00 1.skupina, 2.skupina (trenérky Lenka, Vlasta, Pavla)

 

První tréninky

Přípravka mini (trenérka Jana M.)

po 9.9.2019 15:30 - 16:30 ZŠ Dobruška Pulická

 

Přípravka (trenérka Jana M.)

út 3.9.2019 16:00 - 17:30 ZŠ Dobruška Pulická

 

ostatní skupiny

st 4.9.2019  16:00 - 18:00 Průmyslovka